منتخب وب
عمل جراحی لوزه
عمل جراحی لوزه معمولا 40 دقیقه طول می کشد. ممکن است قسمتی از لوزه کودک به دلیل تنفس مشکل در خواب برداشته شود، اما معمولا تمامی لوزه برای جلوگیری از نیاز مجدد به جراحی، برداشته می شود.
(0) نظر
برچسب ها :
بعد از جراحی لوزه چه مدت کودکم باید در بیمارستان بماند؟

در برخی مراکز جراحی، کودک همان روز عمل مرخص می شود و در برخی دیگر یک شب باید در بیمارستان بماند. معمولا کودک بایستی تا 4 ساعت بعد از جراحی در بیمارستان باشد.(0) نظر
برچسب ها :
زالزالک سرشار از مواد آنتی‌اکسیدانی
زالزالک سرشار از مواد آنتی‌اکسیدانی بسیار قوی و موثر مانند فلاوونوئیدها، آنتوسیانیدین‌ها، پروآنتوسیانیدین‌ها و … می‌باشد. این آنتی‌اکسیدان‌ها باعث افزایش جریان خون به سمت قلب و باعث پیشگیری از بیماری‌های کرونر قلبی می‌شوند. در نتیجه سکته‌های قلبی در افرادی که به طور منظم از زالزالک استفاده می‌کنند کاهش می‌یابد.
(0) نظر
برچسب ها :
شخص الکلی
میزان غلظت به عواملی چون وزن شخص و نیز این که آیا شخص الکل با غذا خورده یا با معده خالی، بستگی دارد. اگر الکل را با غذا خورده باشید، بدن آن را کندتر جذب خواهد کرد.

(0) نظر
برچسب ها :
زیتون و پنیر

تزیین پیش غذا یکی از قسمت های مهم میهمان داری است. این بار برای میهمانی تان، پیش غذای تان را به شکل پنگوئن های زیبا تزیین کنید.

.
.

" ادامه مطلب را از لینک زیر دنبال کنید " ▼▼
(0) نظر
برچسب ها :
اگر لوزه و لوزه سوم بزرگ شوند

اگر لوزه و لوزه سوم بزرگ شوند، مشکلات زیر را ایجاد می کنند:راه تنفسی کودک را در خواب تنگ می کنند، در نتیجه کودک در خواب به سختی نفس می کشد.بینی را می بندند، در نتیجه کودک از طریق دهان نفس می کشد و نفس کشیدن او از بینی صدا می دهد.(0) نظر
برچسب ها :
ناله های اهل جهنم


امام علی علیه السلام:
بدرستیکه بیشترین ناله های اهل جهنم از تسویف است
(0) نظر
برچسب ها :
استفاده بیش از حد Wifi از باتری در گوشی

یکی از مشکلات عجیب استفاده بسیار زیاد Wifi از باتری است. راه‌حل این مشکل ریست کردن قابلیت‌های ارتباطی دستگاه اندرویدی از جمله Wifi است. برای این کار به قسمت Setting سپس Backup and reset و در آن جا گزینه Network Setting rest را انتخاب کنید. لازم به ذکر است این قسمت تمام پیکربندی های داده و بلوتوث شما را نیز ریست می کند و باید دوباره اقدام به پیکر بندی آن ها کنید.

.
.

" ادامه مطلب را از لینک زیر دنبال کنید " ▼▼
(0) نظر
برچسب ها :
همه چیز درباره خطرات صندلی کودک در ماشین

از بین 31 مورد خفگی 15 مورد در اثر قرارگیری اشتباه گردن کودک و 16 مورد به دلیل تسمه کمربند صندلی کودک رخ داده است. کارشناسان هشدار می‌دهند مدت زمانی که امکان دارد یک کودک نوزاد زیر دو سال دچار مرگ شود حتی کمتر از 4 دقیقه است. بسیاری از والدین از صندلی مخصوص کودک استفاده می‌کنند و کودک را به حالت نشسته بدون نظارت دقیق و منظم برای ساعت‌های طولانی به همان حالت نگه می‌دارند.
"برای مشاهده ادامه مطلب لینک زیر را کلیک کنید" ▼▼
(0) نظر
برچسب ها :
فرمت‌های شطرنجی معروف

کسی نیست که نام BMP یا Bitmap را نشنیده باشد. این فرمت را مایکروسافت برای ذخیره‌ فایل‌های گرافیکی در ویندوز طراحی کرده و بسیار ساده است. همان‌طور که از نام این فرمت هم مشخص است، اطلاعات هر پیکسل به همان صورت که هست ذخیره می‌شود. در نتیجه فایل‌های BMP کاملا غیرفشرده است؛ البته با اندازه‌ بزرگ! تنها مزیت این فرمت، سادگی و قابلیت نمایش آن در همه‌جاست.
.
.

" ادامه مطلب را از لینک زیر دنبال کنید " ▼▼
(0) نظر
برچسب ها :
X